PAKIET STANDARD

500 ml kroplówki
Glukoza
Doraźnie leki uspokajające
Leki przeciwbólowe
Leki przeciwwymiotne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PAKIET PREMIUM

1000 ml kroplówki
Glukoza
Płyn wielkoelektrolitowy
Suplementacja magnezu, potasu, wapnia
Leki uspokajające
Witamina C
Witaminy z grupy B
Magnez
Leki przeciwbólowe
Leki przeciwwymiotne

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PAKIET VIP

1500 ml kroplówki
Glukoza
Płyn wielkoelektrolitowy
Suplementacja magnezu, potasu, wapnia
Leki uspokajające
Duża dawka witaminy C
Witaminy z grupy B
Magnez
Leki przeciwbólowe
Leki przeciwwymiotne
Glutation TAD600
Solcoseryl
Koenzym Q10

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nadmierne spożycie alkoholu wiąże się z występowaniem szeregu nieprzyjemnych symptomów, które następują już kilka godzin po absorpcji etanolu przez organizm. Wiąże się to z wypłukaniem soli mineralnych takich jak potas, wapń, magnez oraz witamin głównie z grupy B, ale także A, C i K. Przyczyn należy również upatrywać w odwodnieniu organizmu, hipotermii (nadmiernym wyziębieniu organizmu), zaburzeniu gospodarki wodno-elektrolitowej, zatruciu aldehydem octowym czy zmniejszeniu stężenia glukozy we krwi (hipoglikemii). Powyższe czynniki mają wpływ na wystąpienie syndromu dnia następnego, potocznie zwanego kacem.

Kac charakteryzuje się następującymi objawami:

 • bólem głowy,
 • silnym uczuciem pragnienia,
 • wymiotami,
 • nudnościami,
 • światłowstrętem,
 • rozdrażnieniem,
 • apatią,
 • brakiem apetytu lub jego nadmiarem,
 • bezsennością lub nadmierną sennością,
 • rozdrażnieniem,
 • uczuciem rozbicia,
 • dreszczami lub drgawkami,
 • depresją.

W celu zminimalizowania powyższych dolegliwości, a nawet, w wielu przypadkach ich całkowitego wyeliminowania, należy poddać się zabiegowi detoksu alkoholowego.

Odtrucie alkoholowe polega na dożylnym podaniu płynów nawadniających, elektrolitów, glukozy, witamin, antyoksydantów, mikro i makroelementów oraz indywidualnie dobranych specjalistycznych leków relaksacyjnych, które skutecznie niwelują lęki i symptomy odstawienia alkoholu, leków przeciwwymiotnych, przeciwbólowych i innych leków unikalnie wybranych dla każdego pacjenta.

Dzięki profesjonalnie przeprowadzonej detoksykacji pacjent jest w stanie powrócić do normalnego funkcjonowania już w kilka godzin po zabiegu. Znikają nieprzyjemne skutki nadmiernego spożycia alkoholu, a samopoczucie zdecydowanie się poprawia. Pacjent osiąga stan równowagi psychicznej oraz fizycznej, jest w pełni gotowy do działania. Powraca mu apetyt, jest w stanie się wyspać, a także pracować.

Odtruwanie poalkoholowe wykonywane przez naszych specjalistów jest unikalnie opracowaną metodą detoksykacji. Wyselekcjonowaliśmy zestaw leków, płynów oraz witamin, który pozwala na natychmiastowe działanie. Naszym pacjentom proponujemy również skorzystanie z pakietu rozszerzonego, który zawiera kompleksowe leki (TAD600, Solcoseryl, KoenzymQ10), które działają silnie oczyszczająco i dają 100% pewności na pokonanie kaca.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Proponujemy spersonalizowane leczenie, którego plan ustalamy dopiero po zebraniu wywiadu medycznego oraz zbadaniu podstawowych parametrów życiowych.

Każdy z naszych specjalistów jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem medycznym. Posiada doświadczenie w leczeniu osób uzależnionych. Potrafi zapewnić nie tylko pomoc medyczną, ale także wsparcie psychologiczne, które w tym momencie odgrywa kluczową rolę. Nasi pracownicy cechują się profesjonalizmem, obszerną wiedzą z zakresu medycyny, szczególnie leczenia osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, ale także empatią i indywidualnym podejściem do nawet najtrudniejszych przypadków.

99% naszych pacjentów jest zadowolonych z detoksu poalkoholowego!

ZADZWOŃ +48 537 677 773
TELEFON CAŁODOBOWY

Jak wygląda odtrucie alkoholowe w domu?

Pacjent zaczyna odczuwać nieprzyjemne symptomy związane z nadmiernym spożyciem alkoholu. Zaczyna szukać pomocy i wówczas on sam lub ktoś z rodziny albo bliskiego otoczenia wykonuje telefon do naszej placówki w celu zamówienia profesjonalisty.

1.

Specjalista dojeżdża do pacjenta. Przeprowadza wywiad medyczny na temat przebytych chorób, przewlekłych schorzeń, nietolerancji na leki, odbytym ciągu alkoholowym i występujących dolegliwościach.

2.

Profesjonalista przystępuje do zbadania podstawowych parametrów życiowych. W tym celu sprawdza poziom glukozy we krwi, ciśnienia krwi i pulsu, wysycenia krwi tlenem (saturacji) oraz przeprowadza badanie palpacyjne brzucha i wątroby.

3.

Ustalenie planu leczenia. Dobranie adekwatnych środków medycznych, zestawu leków i suplementów niezbędnych w konkretnym przypadku. Lekarstwa podawane są drogą dożylną lub domięśniową. W tym celu specjalista zakłada pacjentowi wenflon, aby rozpocząć zabieg. Podczas wizyty zapewniamy pełne wsparcie psychologiczne i utrzymujemy kontakt z pacjentem i rodziną.

4.

Przedstawienie zalecanego dalszego planu leczenia.

5.

UWAGA!

Odtrucie alkoholowe w domu nie jest sposobem na wyleczenie alkoholizmu! Charakteryzuje się działaniem doraźnym, pomaga powrócić do formy i bezpiecznie wytrzeźwieć. W przypadku trwania długiego ciągu alkoholowego lub stwierdzonej choroby alkoholowej nie należy spodziewać się, że po jednym zabiegu pacjent zażegna problem. Niemniej jest to najlepszy pierwszy krok jeśli nie czujesz się gotowy do podjęcia leczenia na oddziale zamkniętym lub jeśli wahasz się co do tego jaką metodę leczenia wybrać.

Jeżeli uważasz, że możesz być alkoholikiem, a po wypiciu odczuwasz takie objawy jak:

 • drżenia dłoni lub innych części ciała,
 • wymioty lub czarne stolce,
 • tachykardię i podwyższone ciśnienie krwi
 • pobudzenie psychoruchowe,
 • dokuczającą bezsenność,
 • znaczny brak apetytu,
 • halucynacje i majaczenie,
 • silną obawę o własne życie,
 • zaburzenia świadomości,
 • narastające lęki,
 • urojenia.

Powyższe symptomy to objawy wystąpienia alkoholowego zespołu odstawiennego. Wówczas niezbędna jest pierwsza pomoc medyczna. Trzeźwienie musi przebiegać pod okiem profesjonalistów. Alkoholowy zespół abstynencyjny w wielu przypadkach wymaga hospitalizacji, a nagłe odstawienie alkoholu bez interwencji medycznej zagraża życiu. Nagłe zaprzestanie przyjmowania alkoholu lub znaczne zmniejszenie jego dawek może doprowadzić do zawału serca, udaru mózgu, przełomu ciśnieniowego, napadu padaczkowego, zapalenia żołądka, a nawet ŚMIERCI!

Odtruwanie alkoholowe w domu świetnie sprawdza się jako zwalczenie kaca po weekendzie. Popularna kroplówka na kaca podawana przez naszych specjalistów daje 100% pewności na wytrzeźwienie bez typowych nieprzyjemnych skutków jakie powoduje nadmierne spożycie alkoholu.

Odtrucie alkoholowe w warunkach ambulatoryjnych może odbyć się w domu pacjenta, dowolnym adresie wskazanym przez niego lub w naszej placówce stacjonarnej.

Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Nasi pracownicy w trosce o zachowanie 100% anonimowości zawsze podjeżdżają nieoznakowanym samochodem, tak więc nie musisz się martwić, że ktokolwiek będzie podejrzewał, iż korzystasz z zabiegu odtrucia poalkoholowego.

Odtrucie alkoholowe i narkotykowe z dojazdem do domu wykonujemy w Warszawie, Łodzi, Piasecznie, Otwocku, Mińsku Mazowieckim, Pruszkowie, Ożarowie Mazowieckim, Sochaczewie, Grodzisku Mazowieckim, Tarczynie,  Serocku, Legionowie, Płocku, Sierpcu, Radomiu, Siedlcach, Toruniu, Bydgoszczy, Ciechanowie.