Detoks Fenix jest najstarszym i najdłużej działającym prywatnym ośrodkiem leczenia narkomanii uzależnień alkoholowych w Polsce. Swoją działalność prowadzimy od 1999 roku. Nasze doświadczenie i wiedza nabyta przez 19 lat pracy jest gwarantem przerwania ciągu i pozwala na skuteczne odtrucie organizmu od środków psychoaktywnych. Specjalizujemy się w leczeniu stacjonarnym i ambulatoryjnym. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną wpisaną do Rejestru Wojewody Mazowieckiego Podmiotów Wykonujących Działalności Leczniczą – nr wpisu 000000201942.

Zajmujemy się leczeniem osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków, leków i dopalaczy. Diagnozujemy oraz leczymy:

  • alkoholowych zespołów abstynencyjnych (AZA), przeprowadzamy tzw. detoks poalkoholowy, odtruwanie/odtrucie po spożyciu alkoholu, detoksykacja alkoholowa;
  • opiatowych zespołów abstynencyjnych, przeprowadzamy tzw. detoks narkotykowy, odtruwanie narkotykowe, leczymy chorych po zażyciu opiatów w tym: Heroiny, Kodeiny, Tramalu, Oxycodonu, Morfiny, itp.;
  • szeroko pojętą lekomanię, to jest uzależnienie od leków przeciwbólowych, nasennych, benzodiazepin, itp.;
  • uzależnienie od narkotyków, marihuany, kokainy, amfetaminy, heroiny, mefedronu i innych substancji psychoaktywnych;
  • uzależnienie od dopalaczy, przeprowadzamy detoks po dopalaczach.

Prywatne leczenie alkoholizmu i narkomanii prowadzimy według najnowocześniejszych metod. Dzięki nowoczesnemu podejściu do pacjentów, 99% z nich proces detoksykacji kończy sukcesem!

Swoją działalność prowadzimy w cichej i dyskretnej lokalizacji w bliskiej odległości od Warszawy (dojazd około 25 minut z centrum miasta). Oferujemy zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, które spełniają wszelkie wymogi UE oraz Ministerstwa Zdrowia. Każdy pokój jest wyposażony w dostęp do łazienki (WC, prysznic). Istnieje możliwość wykorzystania pokoju jako jednoosobowy. Naszym pacjentom zapewniamy pełne wyżywienie, uwzględniając w tym wszelkie nietolerancje pokarmowe. Na życzenie świadczymy specjalne zamówienia cateringowe nawet od najlepszych szefów kuchni.

Gwarantujemy dyskrecję leczenia. W przypadku przyjazdu do pacjenta zawsze przyjeżdżamy nieoznakowanym samochodem w celu zachowania pełnej anonimowości. Zakres naszych usług obejmuje cały kraj.

Przyjmujemy chorych bez żadnych ograniczeń wiekowych!