Odtrucie alkoholowe Warszawa

Odtrucie alkoholowe Warszawa w ośrodku Detoks Fenix, to pierwszy krok w walce z nałogiem. Nasze 25-letnie doświadczenie oraz innowacyjne podejście do leczenia pozwala na pozytywne ukończenie detoksu. Każdy przyjęty pacjent przechodzi indywidualny wywiad z terapeutą, a następnie zostaje poddany badaniom biochemicznym. Na podstawie otrzymanych wyników dobierana zostaje metoda leczenia. Odtrucie alkoholowe Warszawa oczyszcza organizm i przygotowuje go do dalszych etapów terapii, również tej długofalowej. Przyjmujemy pacjentów całodobowo, nie stosujemy ograniczeń wiekowych. Zachowujemy pełną dyskrecję i profesjonalizm przez cały okres leczenia. Odtrucie alkoholowe Warszawa, to szansa na lepsze życie. Zaufaj profesjonalistom w leczeniu uzależnień.

Detoks Fenix jest działającym prywatnym ośrodkiem leczenia narkomanii i uzależnień alkoholowych w Polsce. Nasze doświadczenie i wiedza nabyta w pracy jest gwarantem przerwania ciągu i pozwala na skuteczne odtrucie organizmu od środków psychoaktywnych. Terapia alkoholowa i narkotykowa. Specjalizujemy się w leczeniu stacjonarnym i ambulatoryjnym. Jesteśmy legalnie działającą jednostką medyczną wpisaną do Rejestru Wojewody Mazowieckiego Podmiotów Wykonujących Działalności Leczniczą – nr wpisu 000000209219. Prywatne leczenie alkoholizmu i narkomanii prowadzimy według najnowocześniejszych metod. Dzięki nowoczesnemu podejściu do pacjentów, większość z nich proces detoksykacji kończy sukcesem! Swoją działalność prowadzimy w cichej i dyskretnej lokalizacji w bliskiej odległości od Warszawy (dojazd około 25 minut z centrum miasta). Oferujemy zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, które spełniają wszelkie wymogi UE oraz Ministerstwa Zdrowia.

Każdy pokój jest wyposażony w dostęp do łazienki (WC, prysznic). Istnieje możliwość wykorzystania pokoju jako jednoosobowy. Naszym pacjentom zapewniamy pełne wyżywienie, uwzględniając w tym wszelkie nietolerancje pokarmowe. Na życzenie świadczymy specjalne zamówienia cateringowe nawet od najlepszych szefów kuchni.

Gwarantujemy dyskrecję leczenia. W przypadku przyjazdu do pacjenta zawsze przyjeżdżamy nieoznakowanym samochodem w celu zachowania pełnej anonimowości. Przyjmujemy pacjentów z całego kraju.

Przyjmujemy chorych bez żadnych ograniczeń wiekowych!

Nie czekaj, zadzwoń teraz!